Ez volt a 175 ezredik Das WeltAuto modell Magyarországon

A székesfehérvári Wolf Auto értékesítési vezetője, Ágoston Ádám adta át új tulajdonosának a fennállása huszonötödik évfordulóját október végén ünneplő magyarországi Das WeltAuto hálózat százhetvenötezredik modelljét.
A jubileumi modell egy fekete gyöngyház színű, 2021-es évjáratú Volkswagen Golf Variant, 150 lóerős, 2,0 literes TDI dízelmotorral, DSG-váltóval és mintegy 120 ezer kilométeres futásteljesítménnyel.
Az autó a Kertész családhoz került: a fiatal pár nemrég született babája miatt cserélte le korábbi ötajtós autóját egy tágasabb, jobban felszerelt kombira. Amint az új tulajdonosok mondták, „a baba érkezése után nagyon gyorsan kiderült, hogy ezentúl új szempontok lesznek fontosak egy autónál. Már nemcsak az számít, hogy kényelmes legyen, hanem az is, hogy elférjen benne a babakocsi, a csomagok, és hosszabb utakra is nyugodtan el tudjunk indulni vele. Olyan autót kerestünk, amelyben megbízhatunk, ezért volt fontos számunkra, hogy ellenőrzött, garanciával támogatott autót válasszunk.”
„Ez az átadás jól mutatja, milyen élethelyzetekben választanak minket az ügyfelek. A Kertész család esetében egy nagyon is érthető döntésről van szó: megérkezett a baba, nagyobb, biztonságosabb, praktikusabb autóra volt szükség. Ilyenkor különösen sokat jelent, hogy az ügyfél nem ismeretlen előéletű autót vásárol, hanem ellenőrzött járművet, átlátható háttérrel és garanciával.” – mondta el Ágoston Ádám a székesfehérvári Das WeltAuto értékesítési vezetője.

„A használt autó vásárlása bizalmi döntést kíván. A Das WeltAuto éppen ezért nem csak az autó átadásáig törődik az ügyféllel, hanem utána is. Erre a Golf Variantra is egyéves vagy harmincezer kilométerre szóló Das WeltAuto garanciát adunk, mert fontos számunkra, hogy a vásárló tudja: ha bármi történik az autóval, nem marad magára. Nem tűnünk el a vásárlás után, hanem segítünk, támogatjuk, és közösen keressük a megoldást” – tette hozzá Farkas Pál, a Wolf Auto tulajdonosa.
„Huszonöt év alatt százhetvenötezer autót adtunk át, de számunkra ezek nem pusztán értékesítési számok, hanem különböző történetek. Minden szerződéskötés mögött ott van egy család, egy élethelyzet vagy egy új kezdet. Jó látni, hogy egy ellenőrzött, garanciával támogatott használt autóval milyen pozitív hatással lehetünk az ügyfeleink mindennapjaira. Reméljük, hogy a következő években még sok hasonló történet épül be a Das WeltAuto életébe” – mondta Kálmán Balázs, a Das WeltAuto márkakoordinátora.
A fentiek különösen fontosak egy olyan piacon, ahol továbbra is gyakoriak az átverések.
A vevők sokszor bizonytalan előéletű autókkal, hiányos információkkal, nehezen ellenőrizhető futásteljesítménnyel vagy utólag kellemetlen meglepetéseket okozó műszaki problémákkal találkoznak.
A Das WeltAuto viszont olyan rendszert kínál, amelyben az ügyfél nem csupán egy használt autót választ, hanem ellenőrzött hátteret, szakmai kontrollt és hosszabb távú biztonságot is kap.
A márkakereskedések hivatalos ellenőrzőlista alapján 110 ponton átvizsgálják az autókat. A jármű csak ezt követően kaphatja meg a WeltAuto minőségtanúsítványt és a Das WeltAuto garanciát. A márka szolgáltatásai ezt a biztonságot erősítik.
Váratlan meghibásodás vagy baleset esetén a mobilitásgarancia segíti a továbbutazást, a cseregarancia pedig bizonyos feltételek teljesülése mellett lehetőséget ad arra, hogy az ügyfél rövid időn belül másik autóra cserélje a megvásárolt járművet.
A Das WeltAuto emellett finanszírozási és biztosítási megoldásokat, gépkocsi-beszámítást, eredeti tartozékokat és optikai felkészítést is kínál ügyfeleinek.



A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.